money, debtfree, purse

Co je „debtfree“ metoda a proč mění životy?

Každý by chtěl být bohatý, ale málokdo pro to něco dělá.

Každý má nějaké větší finanční sny, ale málokdo si je chce rozkouskovat do snesitelných cílů a pracovat na nich.

Nebyla jsem jiná. Měla jsem v hlavě zafixovaný program z dětství, že bohatství je nedosažitelná výsada, po které se má toužit. Už mě ale nikdo neučil, že se pro ni má i dá něco dělat.

Reálně jsem nad svou ignorací ve vztahu k penězům začala uvažovat před pár lety. Dluhy na krku, nejisté podnikání, rodičovská dovolená a nikdo mi nekryl záda. Tvrdý pád na dno mi pomohl si přiznat problém, a jelikož mám v povaze problémy řešit, hledala jsem tedy jak z toho ven.

Dostala jsem se k informacím skrze debtfree komunitu, která se druží hlavně v Americe. Postupně jsem si změnila nastavení mysli, začala se postupně dostávat z dluhů, vybudovala si rezervu a zvýšila si sebevědomí, že umím s financemi nakládat.

Jak je tomu v tuzemsku

Chci předávat nasbírané informace dál a rozhodla jsem se je upravit pro český rybníček. Češi většinou nejsou zatížení studentskými půjčkami, ani nemají takový kolektivní problém s nadužíváním kreditních karet. Zato ze společných rozhovorů ve své sociální bublině pociťuji, že se lidé neumí vymanit ze stylu žití „od výplaty k výplatě“, aniž by si něco dávali stranou.

Debtfree metoda umí rozporcovat slona a krok za krokem zlepšit práci s osobními financemi.

Pomůže:
  1. Když máte dluhy.
  2. Když nemáte dluhy, ale ani nemáte rezervy.
  3. Když máte rezervy, ale jen pro krátkodobé výpadky. Přitom byste si chtěli splnit velký sen.
  4. Když chcete zlepšit partnerskou komunikaci v oblasti peněz, nebo vychovat děti finančně gramotné.

Zajímá-li vás víc, pojďme se společně vrhnout na cestu, která kompletně změní váš dosavadní pohled na peníze, bohatství a hojnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *