Ebook zdarma: Jak na železnou rezervu krok za krokem

E-book zdarma: Jak na železnou rezervu krok za krokem

Když jsem se rozhodovala, o čem bude můj první e-book, měla jsem v záloze ještě několik dalších témat (a snad se k nim vrátím do budoucna). Všeobecná situace za nouzového stavu mi ale ukázala, že stačí jen naslouchat okolí. Málokdo byl připraven na období s výpadkem příjmu a ke strachu o své zdraví se tak přidala nejistota z nedostatku financí. To je hodně stresu na obyčejného člověka. Proto přicházím s e-bookem Jak našetřit železnou rezervu krok za krokem.

Ačkoliv bych o tomto tématu zvládla psát elaboráty, snažila jsem se tomu vyhnout. Chtěla jsem přinést krátký základ, na kterém se dá stavět. V němž si třeba najdeš ten svůj AHA moment ve vztahu k penězům. Teď už ale dost chození okolo horké kaše a dej se do čtení a hlavně do uvádění rad do praxe.

Budu také ráda za zpětnou vazbu, ať už ve skupině Chytrá kasička - česká debtfree komunita, nebo do emailu eva@chytrakasicka.cz

Stáhnout e-book zdarma

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Eva Fouani, IČ 87460076, V Horkách 1413/6, Praha 4) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.